محل تبلیغات شما

ماشین اصلاح وال  (مو زن‌های (از تَه) تراشیده‌ی وال) Wahl Balding Clippers، احتمالاً در حال حاضر محبوب‌ترین در بازار هستند. عمدتاً به دلیل شهرت وال، به‌عنوان یک انتخاب عالی برای آرایشگرها، در سراسر ایالات‌متحده و در سطح جهانی، است. یکی از معروف‌ترین محصولات آن، Super Taper(فوق‌العاده باریک) است؛ که یک ماشین اصلاح عالی است، اما آیا شهرت وال تصدیق شده است؟ و مهم‌تر از همه، آیا Wahl Balding Clipper برای ما طاس‌ها (افراد سر تراشیده)، دستگاه خوبی است؟ خب.

لطفاً توجه کنید: این‌یک مرور کاملاً بی‌طرفانه است. هیچ‌چیزی رایگان از طرف وال برای من ارسال نشده است تا بر افکارم تأثیر گذارد. من قیمت کامل را برای محصولاتم پرداخت کرده‌ام، همان‌طور که همیشه به دنبال یک ریش‌تراش مطلوب هستم و البته برای کمک کردن به شما برای به دست آوردن یک محصول باکیفیت هستم!

وال برای یک مدت و هم‌اکنون، یک برند اعلاء در بازار ماشین اصلاح و ریش‌تراش بوده است، وال از ایالت ایلینوی (Ilinois) در سال 1919 آغاز به کارکرد، هرچند که وال به دلیل مو زن‌هایش معروف است.

مشخصات محصول ماشین اصلاح وال Magic Clip

ماشین اصلاح وال مجیک کلیپ 5 ستاره، 6.5 اینچ طول دارد وزن آن 1 کیلوگرم است. دارای 8 درجه پایه حرفه‌ای برای تنظیم اندازه کوتاه کردن دلخواه مو است.سیم‌کشی مقاوم در برابر مواد شیمیایی و تیغه استیل ضدزنگ، موتور الکترومغناطیسی V5000 و در 120 ولت / 60 هرتز است. 

ماشین اصلاح wahl مجیک کلیپ برای آرایشگران و سبک‌های Clipper عالی است. با دقت بالاتر با تیغه‌های قابل تنظیم، موتور V5000 بی‌صدا در زمان تراشیدن و محکم، بادوام، با طول عمر بالا است.

از خط تولید برند Wahl ماشین اصلاح مجیک کلیپ فقط برای استفاده حرفه‌ای در نظر گرفته‌شده و طراحی‌شده است تا عملکرد شگرفی را که کارشناسان نیاز دارند ارائه دهند برای عملکرد صاف، سریع و دقیق در انواع مو. طراحی‌شده است.

ماشین اصلاح wahl دیتیلر 5 ستاره

ماشین اصلاح دیتیلر 5 ستاره Detailer این دستگاه یک‌مشت محکم می‌فرستد، وقتی‌که همچنین برای اجرای نمایش می‌آید (!) (دستگاه، علاوه بر ظاهری زیبا و مطلوب، دارای کارکردی عالی است)، همراه با یک موتور چرخنده که تمامی کارهای پیرایشی را آسان و راحت می‌کند و تیغه‌های T-شکل بسیار پهن آن (mm6 پهن‌تر از تیغه‌ی استاندارد)، برای نزدیک‌ترین بُرش ممکن، به‌راحتی می‌تواند بر همپوشانیِ صفر تنظیم شود که آن را برای خط‌کشی عالی می‌کند. تمامی این‌ها (خصوصیات) در یک پیرایشگر کوچک جمع شده که تنها cm13 طول و فقط gr190 وزن دارد!

مشخصات محصول ماشین اصلاح سوپر تیپرWahl Super Taper

• کابل طولانی برای استفاده آسان
  • تیغه قابل تنظیم دقیق با روکش کروم
  • موتور لرزشی حرفه ای V5000، 6000 دور در دقیقه
  • فناوری یون لیتیوم
  • موتور قدرتمند، بادوام و با طول عمر بالای حرفه ای   
  • اهرم شستی راحت، که بدون تغییر تیغه ها اندازه اصلاح را تنظیم می کند.
  • مقاوم در برابر زنگ زدگی، تیغه های روکش کرومی با دقت بالا
  • طراحی مدرن قاب محصول

منبع : https://wahlusa.com

ست ساعت مچی Romanson طرح Elastic

علی دایی با پپ گواردیولا مسابقه گلف می دهد (عکس)

می‌تازم چون سلبریتی‎ام!

اصلاح ,وال ,یک ,ماشین ,wahl ,عالی ,ماشین اصلاح ,اصلاح وال ,مجیک کلیپ ,در برابر ,محصول ماشین ,محصول ماشین اصلاح , مشخصات محصول ماشین

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تور روسیه|تور تایلند|تور مالزی|تور دبی|تور استانبول|تور آنتالیا حرفهامان Paul's memory السلام علیک یا فاطمه الزهراء سلام الله علیها میشه من رو به عنوان مامانت قبول کنی؟! گروه مهندسی آج بوک دنیای ثبت Nina's page batdeneres sarreseed